Індекс прозорості місцевих бюджетів Донбасу Індекс прозорості місцевих бюджетів Донбасу

В Сєвєродонецьку активісти об’єднують зусилля для підвищення прозорості міського бюджету

В Сєвєродонецьку активісти об’єднують зусилля для підвищення прозорості міського бюджету
​21 квітня на базі платформи ініціатив “City HUB” в Сєвєродонецьку за ініціативи ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» пройшла зустріч в форматі «The World Café» - "Відкрий бюджет свого міста".

21 квітня на базі платформи ініціатив “City HUB” в Сєвєродонецьку за ініціативи ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» пройшла зустріч в форматі «The World Café» — «Відкрий бюджет свого міста».

У форматі The World Café, що являє собою технологію розмови у відкритій атмосфері, що дозволяє залучити у процес обговорення колективний інтелект і закликає до багаторівневого діалогу, учасники заходу, якими стали представники громадських організацій, журналісти та активні громадяни, ознайомились з нормативною базою, що регулює бюджетну політику на місцевому рівні, попрацювали в групах та розробили адвокаційні плани майбутньої діяльності для підвищення прозорості розподілу бюджетних коштів, які будуть впроваджуватись найближчим часом.

«Не дивлячись на те, що тема заходу доволі серйозна та складна, вибраний метод став цінним помічником і дозволив організувати жваве обговорення та сфокусовану неформальну дискусію. Такий формат спілкування між учасниками надав можливість зібрати інформацію, зробити обмін знаннями, досвідом, вільно поділитися ідеями і думкою, почути, що думають інші. Завдяки цьому, були розроблені конкретні кроки для об’єднання громадськості та підвищення прозорості міського бюджету в Сєвєродонецьку», — зазначив керівник проекту Сергій Кошель.

Цей захід організовано ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгів в рамках Антикорупційної Школи є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

17:34