У Слов’янську журналісти та активісти вчились контролювати місцеву владу

29 листопада у Слов’янську на базі платформи ініціатив «Теплиця» пройшов другий семінар у межах Антикорупційної медіа школи на тему «Децентралізація та контроль влади на місцевому рівні».

29 листопада у Слов’янську на базі платформи ініціатив «Теплиця» пройшов другий семінар у межах Антикорупційної медіа школи на тему «Децентралізація та контроль влади на місцевому рівні». Тренерами другого семінару стали Володимир Піньковський, експерт Центру підтримки громадських ініціатив та Сергій Мільман, СЕО аналітичної платформи YouControl.

Під час практичного семінару учасників було висвітлено наступні питання - децентралізація на місцевому рівні: можливості, виклики, проблеми, як громадськість та медіа можуть контролювати місцеву владу, YouControl як інструмент для антикорупційних розслідувань.

“Контроль за органами влади на місцевому рівні сьогодні є головним чинником успішних реформ в Україні. Саме від громадськості на місцях залежить прозорість місцевого самоврядування, ефективність розподілу бюджетних коштів та справжня доброчесність місцевих політиків”, - заявив Володимир Піньковський, експерт Центру підтримки громадських ініціатив.

Зазначимо, що Антикорупційна медіа школа в Слов’янську триватиме протягом жовтня-грудня 2016 року. Програмою Школи передбачено 5 лекцій та інтерактивних тренінгів з питань факт-чекінгу (fact-checking) в роботі ЗМІ, доступу до публічної інформації, відкритих даних (open data), децентралізації та моніторингу бюджетів на місцевому рівні.

Проект «Прозорі бюджети міст Донбасу: протидія корупції та сприяння реформам в регіоні» здійснюється ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

30.11.2016 15:25

Комментарии

Немає коментарів. Ваш буде першим!