​У Краматорську відбудеться антикорупційний тренінг “Судова реформа в Україні: інструменти громадсь

26 листопада у Краматорську пройде безкоштовний антикорупційний тренінг Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”.

26 листопада у Краматорську пройде безкоштовний антикорупційний тренінг Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”. До участі у тренінгу запрошуються активні представники громадянського суспільства, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти з Краматорська та Донецької області.

Під час заходу учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав. Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.
Такі тренінги протягом листопада-грудня пройдуть в усіх регіонах України та мають на меті залучити регіональних активістів до процесу реалізації судової реформи та ознайомити їх із інструментами громадського контролю діяльності судової системи.
Тривалість тренінгу 5,5 годин (10:00 - 15:30).
Участь - безкоштовна. Організатори забезпечать відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодують витрати на проїзд. До участі відбиратимуть лише зареєстрованих учасників з Донецькой області! Для реєстрації - необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions.
У листопаді - грудні 2016 року такі тренінги відбудуться у містах:
Вінниця (02 листопада), Миколаїв (05 листопада), Харків (06 листопада), Житомир (11 листопада), Львів (11 листопада), Суми (12 листопада), Полтава (12 листопада), Тернопіль (15 листопада), Дніпро (19 листопада), Луцьк (19 листопада), Рівне (20 листопада), Сєвєродонецьк (25 листопада), Краматорськ (26 листопада), Кропивницький (30 листопада), Херсон (2 грудня), Чернігів (3 грудня), Черкаси (3 грудня), Одеса (10 грудня), Хмельницький (10 грудня), Чернівці (14 грудня), Івано-Франківськ (16 грудня), Ужгород (16 грудня), Запоріжжя (17 грудня).
Зверніть увагу!
Реєстрація на тренінг завершується 23 листопада (за три дні до дати проведення)!
За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтеся за електронною адресою activecitizens.ua@gmail.com.
10.11.2016 13:41

Комментарии

Немає коментарів. Ваш буде першим!