Оголошено результати конкурсу журналістських робіт «Іноземний досвід впровадження бюджету участі"

ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» оголосив результати конкурсу журналістських робіт на тему «Іноземний досвід впровадження бюджету участі в місцевих громадах».

ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» оголосив результати конкурсу журналістських робіт на тему «Іноземний досвід впровадження бюджету участі в місцевих громадах». На розгляд експертної комісії конкурсу надійшло 12 журналістських робіт, які розповідали про досвід впровадження громадського бюджету участі в різних країнах.

За результатами розгляду матеріалів було визначено 3 переможці конкурсу:

1 місце – Стаття “Бюджет участі в Чикаго: «меню» подано”, автор Анастасія Шаханська, газета “Першотравенські новини”.

2 місце – Стаття «Бюджет участі»: від Латинської Америки через Лондон, Париж, Варшаву – до «маленького Парижа», автор Маріанна Антонюк, газета «Версії».

3 місце – Стаття “Европейский опыт: пора его перенимать», автор Григорій Кульбака, газета “Вісті”.

Протягом наступних днів, матеріали переможців будуть опубліковані на онлайн платформі “Спільний бюджет Донеччини”. Всі переможці та лауреати за результатами конкурсу отримають спеціальні відзнаки та грамоти.

Проект “Спільний бюджет Донеччини” реалізовується ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” в рамках програми грантів ТехФоруму «Використання технологій для підвищення прозорості та підзвітності».

29.08.2016 11:49

Комментарии

Немає коментарів. Ваш буде першим!