На Донеччині активісти вивчали успішні практики соціальної підзвітності та громадського контролю

30-31 травня ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» організувала 2 семінари на тему вивчення практик соціальної підзвітності органів місцевої влади.

30-31 травня ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» організувала 2 семінари на тему вивчення практик соціальної підзвітності органів місцевої влади та залучення громадськості до контролю використання державних коштів на потреби охорони здоров’я в містах Слов’янськ та Краматорськ.

Під час заходів учасники дізнались про практики розробки та поширення публічних звітів управлінь та медичних закладів, розглянули механізми залучення представників громадянського суспільства до планування та реалізації політик в сфері охорони здоров’я на місцевому рівні, ознайомились з наявними інтерактивними механізмами поширення інформації про результати роботи органів місцевого самоврядування в містах Слов’янськ та Краматорськ в сфері охорони здоров’я.

- Одним з головних принципів проекту Положення про спільне бюджетування в сфері охорони здоров’я, яке ми пропонуємо прийняти, є запровадження практики розробки та поширення публічних звітів управлінь та медичних закладів в сфері охорони здоров’я Слов’янська та Краматорська. Це дозволить громадськості більш ефективно контролювати розподіл коштів в цій сфері, а громадянам більше дізнаватись про якість послуг, які вони отримують, - відмітив керівник ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» Сергій Коваленко.

Метою проекту «Підвищення прозорості та відкритості використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров'я міст Слов’янськ та Краматорськ», що здійснюється ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» є забезпечення підзвітного та ефективного використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я міст Слов’янськ та Краматорськ через створення ефективних інструментів громадської участі у плануванні, контролі та реалізації політики в сфері охорони здоров’я на місцевому рівні.

03.06.2016 13:27

Комментарии

Немає коментарів. Ваш буде першим!