На Донеччині активісти навчались доступу до публічної інформації

18-20 травня 2016 в Слов’янську та Краматорську відбулись три семінари на тему "Доступ до публічної інформації та використання соціальних медіа в роботі НУО та ЗМІ"

18-20 травня 2016 в Слов’янську та Краматорську відбулись три семінари на тему "Доступ до публічної інформації та використання соціальних медіа в роботі НУО та ЗМІ", в який прийняли участь громадські активісти, журналісти та блогери з різних міст Донеччини.

Протягом семінарів учасники прослухали курс лекцій на теми: можливостей закону про доступ до публічної інформації, інструментів контролю місцевої влади, використання блогів та соціальних мереж, технологій відкритих даних та їх можливостей для громадських активістів в сфері боротьби з корупцією.

Під час семінарів учасникам було представлено можливості Інтернет - платформи "Зміни своє місто" www.zminy-misto.com, яка дозволить будь-якому жителю Донбасу повідомляти про місцеві проблеми (ями на дорогах, несанкціоновані будівництва, порушення прав людей з обмеженими можливостями, нелегальні сміттєві звалища, тощо) відстежувати їх стан і оцінювати роботу відповідних служб.

Алгоритм роботи сервісу «Зміни своє місто»:

Крок 1. Зареєструватись на сайтіwww.zminy-misto.com

Крок 2. Обирати на карті категорію проблеми, додати адресу та опис проблеми

Крок 3. Юристи організації сформують на основі поданої інформації звернення до міської ради

Крок 4. Ви отримуєте на електрону пошту відповідь від міської ради та перевірити стан виконання робіт по Вашому зверненню

Крок 5. Повідомити на сайті, що Ваша проблема вирішена або сформувати разом з юристами звернення до правоохоронних органів про бездіяльність органів місцевої влади.

Сервіс «Зміни своє місто» створено за підтримки програми "Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства" Посольства США в Україні.

23.05.2016 13:11

Комментарии

Немає коментарів. Ваш буде першим!